Google+ Spadek, Zachowek | Warszawa - Adwokat Kalicinski
Kontakt w sprawach nagłych
501 290 794

Prawo rodzinne - Warszawa

Zajmujemy się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, jak np. rozwód, alimenty, zachowek. Działamy w okolicach Warszawy. Kwestie związane prawem rodzinnym są bardzo trudne. Wymagają dużego zaangażowania.

Wiążą się z wieloma emocjami.  Stąd też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasza kancelaria pomaga w różnych sytuacjach. Podejmujemy się rozwiązania także nietypowych spraw. Potrzebujesz pomocy prawnej, zgłoś się do nas.

pomoc w sprawie podziału majątku
pomoc w sprawie spadkowej

Mamy doświadczenie w kwestiach spadkowych w Warszawie i innych sprawach

Mamy ogromne doświadczenie w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Możesz liczyć na naszą fachową pomoc. Warto nam zaufać. Wygraliśmy wiele rozpraw, które dotyczyły spraw o: alimenty, podział majątku, rozwody, przekazanie opieki rodzicielskiej, spadki w Warszawie.

Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Mamy wiele sukcesów. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje. Bazujemy na aktualnych przepisach. Jesteśmy bardzo zaangażowani w wykonywane obowiązki.

Jasne zasady i profesjonalna obsługa

Współpraca z nami opiera się na jasnych zasadach. Dużą uwagę przywiązujemy do kwestii etycznych. Działamy w pełni legalnie. Na samym początku współpracy wykonujemy indywidualną wycenę. Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów ani podnoszenia stawki w trakcie trwania sprawy.

Zapewniamy kontakt również o niestandardowych porach. Są sytuacje, które wymagają natychmiastowej reakcji. Stąd też w razie potrzeby można do nas dzwonić w różnych godzinach. Oferujemy szeroki zakres usług. Pomogliśmy już wielu osobom.

Kamil Kaliciński

Załatw sprawy związane z zachowkiem i podziałem majątku w Warszawie

kancelaria w warszawie
młotek

Indywidualne podejście do klienta

Sprawy dotyczące majątku wzbudzają ogromne emocje. Są sytuacje, w których rodzina nie zgadza się z podziałem majątku, a sprawa trafia do sądu. Kwestie dotyczące spadku są bardzo skomplikowane. Nasza kancelaria w Warszawie ma doświadczenie w tego typu sytuacjach. Zagadnienia związane z zachowkiem niejednokrotnie toczą się latami. Nasz prawnik ma ogromne doświadczenie i wie, jak podejść do tematu, by jak najszybciej go rozwiązać. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, bo nie ma dwóch takich samych przypadków.

Pomoc eksperta

Kwestie związane z podziałem majątku wymagają szczególnego podejścia. Warto skorzystać z pomocy pełnomocnika, który obiektywnie spojrzy na sprawę i korzystnie ją rozwiąże. Pomagamy w ustaleniu składników majątku wspólnego. Reprezentujemy interesy wnioskodawcy oraz uczestnika postępowania. W zależności od potrzeb przygotowujemy wniosek o podział majątku, odpowiedzi na pisma procesowe. Uczestniczymy w negocjacjach.  Przygotowujemy także projekt umowy dotyczący podziału majątku.

Spadek Warszawa i sprawy rodzinne również online

Żeby załatwić sprawy związane z prawem rodzinnym, kwestie dotyczące spadku, nie musisz przyjeżdżać do naszej kancelarii w Warszawie. Możesz skorzystać z naszych porad online. Wystarczy, że wypełnisz formularz online, w którym opiszesz swój problem. Po otrzymaniu wiadomości wykonamy wycenę, przekażemy Ci dane do płatności. Następnie skontaktujemy się z tobą. W przypadku pilnych tematów możesz zadzwonić bezpośrednio do naszej kancelarii. Dzięki temu otrzymasz wstępną analizę praktycznie od razu. Z doświadczenia wiemy, że są sprawy, które wymagają natychmiastowej reakcji.
Możliwość uzyskania pomocy online jest bardzo ceniona przez wielu naszych klientów, którzy nie muszą przyjeżdżać do naszej siedziby. To sposób na zaoszczędzenie czasu. Jeśli potrzebujesz konsultacji prawnych, napisz do nas. Chętnie Ci pomożemy. Na swoim koncie mamy wiele wygranych spraw.

laptop i kawa