Google+

O mnie

Witam Państwa na mojej oficjalnej stronie internetowej. Nazywam się Kamil Kaliciński i prowadzę własną praktykę adwokacką na terenie Warszawy. Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu oraz członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w renomowanych kancelariach, pod okiem znanych warszawskich prawników.

W mojej ofercie znajdą państwo między innymi porady prawne związane z prawem karnym, cywilnym czy też rodzinnym, w tym sprawy rozwodowe oraz o podział majątku. Swoje usługi świadczę zarówno Klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym, o czym mogą się Państwo przekonać zapoznając się z zakresem mojej specjalizacji.

W swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, dbając o zachowanie wysokich standardów w każdym aspekcie wykonywanej pracy. Zapewniam najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń. Co ważne, moja Kancelaria Adwokacka nie ma sztywnych godzin pracy, więc mogą być Państwo pewni, że zawsze będę do Waszej dyspozycji.

 

Zapraszam do zapoznania się z informacją o kancelarii i do skorzystania z moich usług.