Google+

Przestępstwa narkotykowe

Przestępstwa narkotykoweBycie oskarżonym lub podejrzanym o popełnienie przestępstwa narkotykowego to poważna sprawa. W przypadku skazania należy liczyć się z wieloma negatywnymi konsekwencjami, włącznie z możliwością pozbawienia wolności, utratą pracy i reputacji.

Polskie prawo przewiduje surowe sankcje za tego rodzaju czyny, w szczególności, jeśli zostały popełnione w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub dotyczą znacznej ilości środków odurzających. Jeżeli zostałeś więc oskarżony o posiadanie, udzielanie, dostawę lub obrót środkami odurzającymi, powinieneś rozważyć kontakt z doświadczonym prawnikiem. Kompetentny i doświadczony w sprawach narkotykowych adwokat pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji.

Nasza kancelaria, posiada bogate doświadczenie we wszystkich zagadnieniach związanych z przestępstwami narkotykowymi, w tym w szczególności w sprawach dotyczących:

  • Posiadania
  • Udzielania
  • Obrotu
  • Kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie dotyczącej narkotyków, zapraszamy do naszej siedziby. W celu umówienia wizyty, prosimy o kontakt: +48 515 840 737, kancelaria@kalicinski.eu.