• Kontakt w sprawach nagłych: 501 290 794

Zabójstwa

Zabójstwo jest jednym z najpoważniejszych przestępstw, określonych w polskim kodeksie karnym. W przypadku skazania, potencjalna kara może być bardzo surowa i wynosić minimum 8 lat pozbawienia wolności. Niewykluczone jest również orzeczenie wobec sprawcy kary 25 lat pozbawienia wolności, a nawet jej dożywotniego pozbawienia.
Jak wynika powyższego, bycie oskarżonym o popełnienie przestępstwa zabójstwa to bardzo poważna sprawa. W takiej sytuacji, wskazane jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego prawnika, jakim jest adwokat – obrońca.
Nasza kancelaria posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych, dotyczących zbrodni zabójstwa. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego pomagamy naszym klientom, na każdym etapie postępowania. Podkreślenia wymaga, iż od przyjętej linii obrony może zależeć przyszły wynik procesu.
Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy doświadczonego obrońcy w sprawach karnych, to zapraszamy do kontaktu, celem umówienia spotkania: +48 515 840 737, kancelaria@kalicinski.eu