• Kontakt w sprawach nagłych: 501 290 794

Kamil Kaliciński

Witam Państwa na mojej oficjalnej stronie internetowej. Nazywam się Kamil Kaliciński i prowadzę własną praktykę adwokacką na terenie Warszawy. Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu oraz członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w renomowanych kancelariach, pod okiem znanych warszawskich prawników.
W mojej ofercie znajdą państwo między innymi porady prawne związane z prawem karnym, cywilnym czy też rodzinnym, w tym sprawy rozwodowe oraz o podział majątku. Swoje usługi świadczę zarówno Klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym, o czym mogą się Państwo przekonać zapoznając się z zakresem mojej specjalizacji.
W swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, dbając o zachowanie wysokich standardów w każdym aspekcie wykonywanej pracy. Zapewniam najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń. Co ważne, moja Kancelaria Adwokacka nie ma sztywnych godzin pracy, więc mogą być Państwo pewni, że zawsze będę do Waszej dyspozycji.
Zapraszam do zapoznania się z informacją o kancelarii i do skorzystania z moich usług.

Paulina Nakoneczna-Kalicińska

Z Kancelarią związana jest od 2014 roku. Specjalizuje się w prawie karnym, prawie karnym procesowym oraz w prawie rodzinnym.
Z wyróżnieniem ukończyła studia prawnicze w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie.
Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobywane podczas pracy w kancelariach adwokackich w Warszawie.
W swojej pracy kieruje się zasadą uczciwości i sumienności. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, z należytym zaangażowaniem.
Ukończyła aplikację adwokacką. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.
Prywatnie mama dwójki dzieci, miłośniczka jazdy konnej i sztuki.