• Kontakt w sprawach nagłych: 501 290 794

Alimenty Warszawa

Potrzebujesz pomocy w sprawie alimentów? Odwiedź naszą kancelarię w Warszawie. Możesz liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie sprawy. Reprezentujemy zarówno osoby ubiegające się o alimenty, jak i zobowiązane do ich płacenie. Mamy doświadczenie oraz potrzebne kwalifikacje.
Udzielamy fachowych porad prawnych, jak również przygotowujemy dokumenty potrzebne podczas rozpraw. Opracowujemy pozwy, a także inne pisma procesowe. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych przypadków. Wykonujemy powierzone zadanie z pełnym zaangażowaniem.

Załatw kwestie związane z alimentami. Zgłoś się do kancelarii w Warszawie

Alimenty - ważne informacje

Przy ustalaniu spraw alimentacyjnych bazujemy na aktualnych przepisach, a w szczególności na artykule 135 § kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. Wynika z niego, że zakres świadczeń alimentacyjnych jest uzależniony od usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego, a także od możliwości majątkowych i zarobkowych zobowiązanego do alimentacji. Prowadzimy sprawy w pełnym wymiarze. Przygotowujemy dokumenty, pilnujemy terminów rozpraw sądowych. Na bieżąco informujemy o postępach w sprawie. Podejmujemy się także nietypowych przypadków. Zaufało nam już setki klientów.

Zapewniamy profesjonalną pomoc

Jeśli chodzi o alimenty, nasza kancelaria w Warszawie podejmuje się wielu różnych przypadków. Występujemy z wnioskiem o możliwość zmiany wysokości opłat alimentacyjnych, np. w związku z utratą pracy lub też ze zwiększonymi potrzebami dziecka. Pomagamy także zabezpieczyć alimenty dla dziecka, by zagwarantować mu środki utrzymania od złożenia pozwu do momentu wydania wyroku w sądzie. Udzielamy także wsparcia w sytuacjach, kiedy alimenty były pobierane niesłusznie, np. sąd orzekł wygaśnięcie roszczeń alimentacyjnych ze wsteczną datą. Załatwiamy także kwestie alimentacyjne pomiędzy małżonkami w przypadku rozwodu z orzeczeniem o winie.

Alimenty Warszawa – fachowo i rzetelnie

Wyróżnia nas nie tylko dobra znajomość tematu i duża ilość rozpraw, w których braliśmy udział, ale także łatwy kontakt. Jeśli jest taka potrzeba, możesz liczyć na nasze wsparcie poza standardowymi godzinami pracy. Współpraca z nami opiera się na jasnych i czytelnych zasadach. Działamy w zgodzie z prawem. Dużą rolę przykładamy do kwestii etycznych. Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów.

Na bieżąco informujemy Cię o postępach w sprawie. Przedstawiamy różne możliwe warianty. Dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Na bieżąco się szkolimy. Takie podejścia sprawia, że zaufało nam już wielu klientów, którzy powierzyli sprawy związane z alimentami naszej kancelarii w Warszawie.

Zapraszamy do współpracy osoby z Warszawy i okolic

Żeby korzystanie z naszych usług było jeszcze wygodniejsze, udzielamy porad prawnych także online. Dzięki temu nie musisz przyjeżdżać do naszej siedziby. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, w którym opiszesz swoją sprawę.
Na podstawie Twojej wiadomości przygotujemy wstępną wycenę usługi. Po uregulowaniu płatności, udzielimy Ci porady prawnej. Takie rozwiązanie docenia wiele osób, które nie tracą czasu na dojazdy do naszej kancelarii.