Google+ Rozwody Warszawa - Adwokat Kaliciński
Kontakt w sprawach nagłych
501 290 794

Rozwód Warszawa

Skontaktuj się z adwokatem zajmującym się rozwodami w Warszawie, który pomoże Ci rozstać Ci się z partnerem lub partnerką. Nasza kancelaria ma ogromne doświadczenie. Zdajemy sobie sprawę, że takie decyzje wiążą się z wieloma emocjami. Jeśli chcesz, by rozprawa nie ciągnęła się zbyt długo, chętnie pomożemy ci w tym trudnym czasie.

Podchodzimy do zadania w pełni profesjonalnie. Zajmujemy się formalnościami, by zbytnio Cię nie obciążać i zaoszczędzić Ci wiele stresu. Takie podejście doceniło wielu naszych klientów, którzy chcą jak najszybciej załatwić kwestie rozwodowe.

sprawy rozwodowe

Znajdź dobrego adwokata zajmującego się rozwodami w Warszawie

pomocny adwokat

Poprobujesz Adwokata? Skontaktuj się z nami!

Prowadzimy sprawy rozwodowe lub o separację w pełnym wymiarze. Sposób ich rozwiązanie uzależniamy od Twoich potrzeb. Pomagamy na każdym etapie. Przygotowujemy wniosek o rozwód z orzekaniem lub bez orzekania o winie. Opracowujemy także pisma procesowe. W przypadku, kiedy nie jesteś pewien, czy chcesz się rozwieść, możesz umówić się z nami na konsultację. Wytłumaczymy Ci, jakie dokumenty należy złożyć, z jakimi konsekwencjami będziesz się musiał liczyć, jak będzie wyglądała Twoja rozprawa.

szybka i skuteczna pomoc prawna

Działamy szybko i skutecznie

Zajmujemy się także nietypowymi sprawami. Nasz adwokat uczestniczył w wielu rozprawach rozwodowych w Warszawie. Pomagamy w trudnych i zawiłych przypadkach, np. kiedy zachodzi kwestia odebrania praw rodzicielskich. Zajmujemy się także rozwodami par o rożnych narodowościach. Nasza kancelaria podchodzi do spraw kompleksowo. Przedstawiamy obiektywne fakty. Nie koloryzujemy. Określamy, jakie są szanse na wygraną. Proponujemy różne możliwe warianty ugodowe. Wszystko po to, by załatwić tę delikatną kwestię szybko i delikatnie.

Kamil Kaliciński

Adwokat rozwód Warszawa o indywidualnym podejściu

Wiemy, że nie ma dwóch takich samych przypadków. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Staramy się załatwić jak najwięcej rzeczy w sposób ugodowy. Szukamy takich rozwiań, by rozwód w Warszawie przebiegał jak najłagodniej. Jeśli małżonkowie zgodzą się na rozwód bez orzekania o winie, wówczas sprawa może zakończyć się już podczas jednej rozprawy. Za każdym razem przedstawiamy parom różne opcje. Tłumaczymy, czym różnią się one od siebie i z jakimi konsekwencjami się wiążą.

Często pary decydują się na rozwód z orzeczeniem o winie, który trwa nawet kilka lat. Trzeba przedłożyć wiele dokumentów, np. raporty policyjne, obdukcje lekarskie, zeznania świadków, maile, wiadomości SMS. Orzeczenie winy współmałżonka wiąże się jednak z wieloma korzyściami. Można ubiegać się o alimenty nie tylko na dzieci, ale również na partnera lub partnerkę. Osoba uznana przez sąd jako winna pokrywa także koszty całego procesu. Nasza kancelaria ma doświadczenie w różnych sprawach. Prowadziliśmy już wiele rozwodów w Warszawie. Możesz liczyć na naszą fachową pomoc.

Skomplikowane sprawy rozwodowe w Warszawie powierz nam

Pomagamy wyegzekwować prawa rodzicielskie

pomoc w sprawie egzekwowania praw rodzicielskich

Zaufaj profesjonalistom

Rozwody Warszawa. Pomożemy, doradzimy

Zajmujemy się także sprawami alimentacyjnymi. Reprezentujemy osoby uprawnione do otrzymywania alimentów, jak również te zobowiązane do ich świadczenia. Pomagamy sporządzić wnioski alimentacyjne, odpowiedzi na pozwy rozwodowe. Udzielamy także konsultacji prawnych dla osób zainteresowanych tematyką alimentów czy też innych kwestii.

Nasz adwokat, specjalizujący się w sprawach rozwodowych w Warszawie, pomoże Ci praktycznie w każdej kwestii. Jeśli nie chcesz przyjeżdżać do naszej siedziby, możesz skorzystać z możliwości otrzymania porady online. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy i opiszesz swoją sprawę. Na tej podstawie przygotujemy wstępna wycenę i udzielimy Ci pomocy prawnej.

sprawy alimentacyjne