• Kontakt w sprawach nagłych: 501 290 794

Prawo karne Warszawa - Adwokat Kamil Kaliciński

Jeśli szukasz adwokata specjalizującego się w sprawach karnych w Warszawie, skontaktuj się z nami. Mamy ogromne doświadczenie. Możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc w każdej sytuacji. Reprezentowaliśmy klientów w wielu sprawach karnych, w tym tych najtrudniejszych, dotyczących narkotyków, przestępczości zorganizowanej oraz zabójstw. Podejmowaliśmy się wsparcia prawnego w przypadku przestępstw surowo traktowanych przez polski wymiar sprawiedliwości. Gwarantujemy całodobową opiekę prawną w przypadku zatrzymania. Na swoim koncie mamy wiele wygranych spraw. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.
Dużą uwagę przywiązujemy do podnoszenia swoich kwalifikacji. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych przypadków. Stąd też do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Wykorzystujemy wszystkie możliwości, jakie dają nam przepisy. Działamy w pełni legalnie. Przywiązujemy dużą uwagę do kwestii etycznych. Pomogliśmy już wielu osobom, również w niestandardowych sytuacjach.

Potrzebujesz dobrego adwokata od spraw karnych? Odwiedź kancelarię w Warszawie

Pomoc z zakresu prawa karnego

Zapewniamy profesjonalne usługi. Możesz liczyć na pomoc naszego adwokata, który specjalizuje się w prawie karnym. Odwiedź naszą siedzibę w Warszawie lub wyślij zapytanie online. Kamil Kaliciński to prawnik z dużym dorobkiem. Ukończył Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by świadczyć usługi na wysokim poziomie. Jest słuchaczem Podyplomowego Studium Prawa Spółek Uniwersytetu Warszawskiego. Wyróżnia się skutecznością. Na swoim koncie ma wiele wygranych spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego i handlowego.

Oferta dopasowana do klienta

Naszą zaletą jest elastyczność. Są sprawy, które wymagają natychmiastowej reakcji. Dotyczy to np. zatrzymań. W przypadku pilnych spraw umożliwiamy kontakt o niestandardowych porach. Wstępne przesłuchanie jest bardzo ważne. Często decyduje ono o dalszym toku postępowania. Stąd też w razie potrzeby możesz liczyć na nasze pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Udzielamy informacji prawnych, opracowujemy potrzebne dokumenty, reprezentujemy klientów w sądzie, pilnujemy terminów rozpraw. Szukamy różnych możliwych rozwiązań.

Adwokat sprawy karne Warszawa – powierz mu swój problem online

Nasz adwokat od spraw karnych, który działa w Warszawie ma ogromne doświadczenie. Pomoże ci w każdym możliwym zakresie. Jeśli nie masz czasu, by przyjechać do kancelarii, wyślij nam zapytanie online. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Opisz dokładnie swój problem. Po wstępnej analizie, przygotujemy dla Ciebie kosztorys. Następnie udzielimy Ci porady prawnej, a w przypadku bardziej zawiłych spraw, wskażemy kolejne kroki działania. Mamy na swoim koncie wiele wygranych przypadków.

Dużą uwagę przykładamy do poufności. Możesz być pewien, że informacje, które nam przekazujesz są w pełni bezpieczne. Stawiamy na współpracę opartą na zaufaniu. Prezentujemy różne możliwości rozwiązania danego problemu. Nie koloryzujemy. Tłumaczymy, jak dana sprawa może być postrzegana przez sędziego. W ten sposób wiesz, czego się spodziewać. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów. Zasady naszego działania są jasne i przejrzyste.

Adwokat z prawa karnego przyjmie Cię w kancelarii w Warszawie

Pomagamy w wielu sprawach z zakresu prawa karnego. W przypadku zatrzymania lub aresztu możesz liczyć na nasze wsparcie przez całą dobę. Zajmujemy się też sprawami z zakresu przestępstw gospodarczych, narkotykowych. Angażujemy się w sprawy o posiadanie czy handel narkotykami. Udzielaliśmy pomocy prawnej zorganizowanym grupom przestępczym. W takim przypadku konieczne jest natychmiastowe działanie i szybka pomoc.

Jeśli sąd wymierzy karę pozbawienia wolności, dokładamy wszelkich starań, by załatwić dozór elektroniczny i tym samym umożliwić odbywanie kary poza więzieniem. To pozwala na znacznie większą swobodę. Specjalizujemy się również w postępowaniu karnym wykonawczym, w tym w sprawach dotyczących warunkowego przedterminowego zwolnienia. Może ubiegać się o nie skazany, który odbył już określony czas kary. Potrzebujesz adwokata od spraw karnych? Zgłoś się do naszej kancelarii w Warszawie.